08.05.2018 14:35
Yönetimimizden “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulumuz Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti. 

Başkanımız Fatih Yılmaz, Asbaşkanımız Mehmet Günbaş, yönetim kurulu üyelerimiz Mustafa Okcu ve Zekeriya Coşar, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Ziyarette ağırlıklı olarak Atiker Konyaspor’umuzun cumartesi akşamı Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacağı Göztepe maçı konuşuldu. Başkan Uğur İbrahim Altay bu önemli maçta Atiker Konyaspor’umuzun yanında olacağını ifade ederek kritik müsabaka öncesi taraftarlarımızı maça davet etti.

Konuşmasında Konyaspor’un, Konya’nın en önemli markası haline geldiğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay “İnanıyorum ki, Atiker Konyaspor şehrimizi ve bizleri Süper Lig’de temsil etmeye devam edecek. Hafta sonunda tribünlerimizin itici gücü ve futbolcularımızın azmiyle bu zorlu müsabakayı kazanacağımıza yürekten inanıyorum. İnşallah Cumartesi akşamı bu büyük coşkuyu birlikte yaşayacağız. Takımımızı bu önemli maçta yalnız bırakmamak için bütün hemşerilerimizi Büyükşehir Belediye Stadyumu’na bekliyorum” dedi.

Başkanımız Fatih Yılmaz ise yeni görevi dolayısıyla Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı tebrik ederek çalışmalarında üstün başarı dileğinde bulundu. 

Ziyaretin sonunda Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a üzerinde isminin bulunduğu Atiker Konyaspor forması hediye edildi.

Sıra Takım O G B M Av P