16.07.2017 11:11
Yönetimimiz Şehitlerimiz için Mevlana Meydanı’ndaydı

Yönetimimiz ve taraftarlarımız 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Mevlana Meydanı’nda organize edilen aziz şehitlerimizi anma programına katıldı.

Konya Valiliği’nin tertip ettiği anma programları çerçevesinde Atiker Konyaspor’umuz saat: 19:30’da Zafer’deki eski kulüp binamızın önünde toplandı.

Başkanımız Ahmet Şan, ikinci başkanımız Fatih Yılmaz, başkan yardımcılarımız Ali Kaya, Ahmet Baydar, yönetim kurulu üyelerimiz Hakan Salim Çağlayan, Mustafa Okçu, Ercan Yılmaz ve Zekeriya Coşar taraftarımızla birlikte Mevlana Meydanı’na yürüdü. 

İkinci başkanımız Fatih Yılmaz yürüyüş öncesi büyük Konyaspor taraftarına kulübümüz adına bir teşekkür konuşması yaptı. Kortej daha sonra bir günlük demokrasi nöbeti için Mevlana Meydanı’ndaki yerini aldı. 

Başkanımız Ahmet Şan yürüyüşe milli takım formasıyla katılırken elindeki Ay yıldızlı Türk Bayrağı’mızı programın sonuna kadar bırakmadı.

Gecenin geç saatlerine kadar meydanda milletimizle birlikte nöbet tutan başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz hain kalkışmanın hemen ardından meydanlara inen ilk spor camiası olmanın gururuyla, kendilerine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarımızı selamladılar.

Sıra Takım O G B M Av P