09.07.2018 14:20
Yeni sezonda daha pozitif şeyler ortaya çıkartmak istiyoruz

 

Trabzonspor ile oynadığımız sezonun ilk maçında yaşadığı sakatlık nedeniyle forma giyemeyen ve yaklaşık 11 aylık tedavi sürecinin ardından takımla çalışmalara başlayan oyuncumuz Abdou Razack Traore, tek düşüncesinin takımımıza faydalı olmak olduğunu söyledi.

 

Atiker Konyaspor’umuzun yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Bolu’nun Gerede ilçesinde yapılan kampta değerlendirmelerde bulunan oyuncumuz Abdou Razack Traore, “Yaşadığım sakatlıktan sonra sahalardan uzak kalalı yaklaşık 1 yıl kadar oldu. Şimdi geri dönmeye çalışıyorum. Daha önceki seviyeme ulaşma adına elimden geldiğince yol kat etmek için gayret gösteriyorum” şeklinde görüş belirtti.

 

Sözlerine ‘Bir futbolcu için sakatlanmak, sahalardan uzak kalmak oldukça zordur’ diye devam eden oyuncumuz Abdou Razack Traore, “Ama sürekli pozitif kalmaya çalışıyorum. Bu konuda ailemde bana çok yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor. Tabiki de bu süreç benim için çok zordu. Ama bu dönemde ailem, arkadaşlarım ve Tanrı’nın yardımına çok minnettarım. Bana hep destek oldular” diye konuştu.

 

Oyuncumuz Abdou Razack Traore, değerlendirmesine “Yeni bir sezon ve benim öncelikli hedefim takıma en sağlıklı ve faydalı olabileceğim düzeyde geri dönmek. Tekrar futbol oynamak ve futbolun tadını çıkartmak istiyorum. Bir sene futbol oynamadıktan sonra çıkıp ‘Bunu bunu istiyorum’ demek gerçekten zordur. Benim için en önemlisi kendimi iyi hissetmek ve yapmak istediğim şeyin keyfini çıkartmak” sözleriyle devam etti.

 

‘Geçen sezon bizim açımızdan zorlu ve karışık geçti. Şimdi önümüzde yeni bir sezon var’ diyen oyuncumuz Abdou Razack Traore, “Kendimizi çok iyi hazırlamamız gerekiyor. Her maçı ayrı ayrı düşüneceğiz ve ele alacağız. Yeni hocamızla, yeni oyuncularımızla maç maç düşünüp bu sezon ortaya daha pozitif bir şeyler çıkartmak istiyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Sıra Takım O G B M Av P