15.06.2017 13:08
Türk Telekom İl Müdürü’nden tebrik ziyareti

Atiker Konyaspor’umuzun iş ortaklarından Türk Telekom’un Konya İl Müdürü Süleyman Dündar, başkanımız Ahmet Şan’ı Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmamız dolayısıyla Kayacık Tesislerimizde ziyaret etti.

55. Türkiye Kupası’nın sahibi olan Atiker Konyaspor’umuza tebrik ziyaretleri devam ediyor. Bu çerçevede aynı zamanda iş ortaklarımız arasında yer alan Türk Telekom’un Konya İl Müdürü Süleyman Dündar Kayacık Tesisleri’nde başkanımız Ahmet Şan’ı ziyaret ederek tarihi başarı için tebrik etti. İl Müdürü Dündar “ Atiker Konyaspor son yıllarda önemli işler yapıyor. Şahsınızda sizi ve kulübünüzü tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

 

Başkanımız Ahmet Şan ise “ Nazik davetiniz için teşekkür ederim. Atiker Konyaspor’muzun tarihi başarısı bütün Konyalıları ziyadesiyle gururlandırmıştır. Bu gururu bizimle yaşayan, sevincimize ortak olan herkese teşekkür ediyoruz. Ziyaretiniz vesilesiyle Türk Telekom ile iş ortaklığımızdan memnun olduğumuzu belirtmek isterim. İnşallah iş ortaklarımız, sponsorlarımız ve taraftarımızın gücüyle çok daha başarılı sezonlar geçireceğiz” şeklinde konuştu.