17.04.2017 17:24
Kanser hastalarına moral ziyareti

Atiker Konyaspor’umuzun U15 ve U16 takımı futbolcuları, Acil Hastalara Yardım Vakfı’nın hanımlar komisyonu üyeleriyle birlikte Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yatmakta olan kanser hastalarını ziyaret etti.

Kanser haftası nedeniyle sosyal sorumluluk projesi kapsamında çeşitli hastaneleri ziyaret ederek kanser hastalarına çeşitli hediyeler veren Acil Hastalara Yardım Vakfı’na, Atiker Konyaspor’umuzun U15 ve 16 takımında futbol oynayan gençlerimiz eşlik etti.

Ziyarette konuşan vakfın hanımlar komisyonu başkanı Serap Kara “ Kimi hastalar aylarca hastanelerde tedavi için kalıyor. Bu nedenle hem maddi hem de manevi açıdan hayli yıpranıyorlar. Bizler de kanser haftası nedeniyle, hastalarımızı ziyaret ediyoruz. Morallerini üst düzeyde tutmalarına yardımcı oluyoruz. Bu ziyaretlerde Atiker Konyaspor’umuzun futbolcuları ve antrenörlerinin bizlere eşlik etmesi komisyonumuzu ve hastalarımızı ziyadesiyle memnun etti. Projeye destek veren başta Atiker Konyaspor yönetiminin sayın başkanı Ahmet Şan olmak üzere, futbol akademisi gelişim sorumlusu Cihan Önal beye, altyapı menajeri Taner Ay bey, antrenörlerimize ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.