15.07.2017 18:51
Eren Albayrak ve Ferhat Öztorun Atiker Konyaspor’umuzda…

Atiker Konyaspor’umuz transfer çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda bugün iki futbolcu daha kadromuza dahil edildi. Geçtiğimiz sezon Başakşehir’de forma giyen Eren Albayrak ve Ferhat Öztorun ile anlaşma sağlandı. Savunmamızın solunu güçlendirmek için yapılan görüşmelerden sonucunda Eren Albayrak ile 3, Ferhat Öztorun ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda yer alan idari binamızda gerçekleşen imza töreninde konuşan başkan yardımcımız ve basın sözcümüz Ahmet Baydar “ Transfer çalışmalarımız çerçevesinde bugün iki değerli ismi daha Atiker Konyaspor Ailesine kazandırmış bulunuyoruz. Eren Albayrak kendini kanıtlamış ve Süper Lig’de önemli işler yapmış bir futbolcu…

Defansımızı kuvvetlendirmek için kendisiyle görüştük, anlaştık ve 3 yıl boyunca Konyaspor’umuzda forma giymesi için sözleşme imzaladık. Atiker Konyasporumuzun kadro derinliği bu sezon geçtiğimiz yıllara göre çok daha farklı ve güçlü olacak. 3 kulvarda mücadele edeceğimiz bir sezonda Eren’in bize ciddi katkılar sağlayacağına eminiz. Her iki taraf için de hayırlı olsun.

Öte yandan bugünün ikinci anlaşmasını Ferhat Öztorun ile yaptık. Daha önce Ferhat’ın ismi yine Atiker Konyaspor’umuzla anılmıştı. İmza bugüne nasip oldu. Kendisiyle iki yıllık bir sözleşme imzaladık. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Atiker Konyaspor’umuzda Eren Albayrak 3 Ferhat Öztorun ise 87 numaralı formayı giyecek…

Sıra Takım O G B M Av P