10.05.2018 13:18
Boş Koltuk Kalmasın – Gelemiyorsan Devret

Atiker Konyaspor’umuz önümüzdeki Cumartesi Akşamı saat 19:00’da Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda son derece kritik bir mücadeleye çıkıyor. Bu maç öncesi bütün şehir seferber olmuş durumda. Maça gelemeyecek kombine kart sahibi taraftarlarımızın bu önemli müsabaka öncesinde kombinelerini kulübümüze yada karşılaşmayı tribünde izleyecek bir taraftarımıza devretmesi önem arz etmektedir. Taraftarlarımızın, http://www.passolig.com.tr adresinden üyelik bilgilerini girdikten sonra kombinelerim sekmesinde yer alan alt menüdeki “kombine kulübe devir” sekmesini tıklamaları yeterlidir. Sahip oldukları koltuk bu şekilde yeniden satışa çıkmış olacaktır

 

BİLET DEVRİ NASIL YAPILIR?

Bilet devri yapabilmek için www.passo.com.tr üzerinden sağ üst köşede bulunan üye giriş bölümünden giriş yapılır. Giriş yapıldıktan sonra HESABIM bölümünden KOMBİNELERİM bölümüne tıklanır. Kombinelerim bölümünde bulunan KOMBİNE KULÜBE DEVİR kutucuğuna tıklanır. Kombine Devir kutucuğuna tıklandıktan sonra hangi takıma ait kombineniz var ise ilgili takım alt bölümde bulunan takım kutucuğundan seçilir. Açılan sayfada Kombine Devir yapılmak istenen maç seçilir listelenen maçın karşısında bulunan Kombine Devir butonuna basılır. Kombine Devir butonuna tıklandıktan sonra açılan sözleşme OKUNUR ve ONAY verilir.

 

Sözleşme onayı sonrasında açılan sekmede sistemde kayıtlı olunan TC kimlik numarası ve telefon numarası girilerek OTP mesajı iletilir ve gelen OTP mesajında bulunan numara ilgili alana yazılır. Gelen OTP mesajı girildikten sonra kombine devir talebiniz kulübe iletilmiş olacaktır. Kulübün onay vermesi halinde koltuğunuz maçlık olarak satışa sunulur. Talep, Onay ve Koltuğun Satılması sonrasında tüm işlemler ile ilgili e-mail ile bilgilendirilmektedir.

Sıra Takım O G B M Av P