12.06.2018 13:32
Atiker Konyaspor’umuzda Transfer Komitesi Belli Oldu

 

Dün akşam gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında diğer görevlerin yanı sıra transfer komitesi, futbol şubesi ve amatör branşlarla ilgili yöneticilerimiz de belirlendi.

Atiker Konyaspor’umuzda başkanımız Hilmi Kulluk’un idaresinde futbolun başına İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy getirildi. Transfer komitesinde ise Başkanımız Hilmi Kulluk’un yönetiminde İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy, Başkan Yardımcımız Abbas Kılınç, As Başkanlarımız Osman Koçak ve Mustafa Aydınalp yer aldı. Başkan Yardımcımız Abbas Kılınç ayrıca Futbol Şube Sorumluluğunu üstlenirken, altyapı, amatör branşlar ve spor okulları ise Başkan Yardımcımız M. Zahir Renklibay’a tevdi edildi.

Dün akşam yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında geçtiğimiz sezonun son on haftasında göreve getirilen teknik direktörümüz Sergen Yalçın’dan takım hakkında genel bir bilgi alındı. Gece geç saatlere kadar süren toplantıda Teknik Direktör konusu da gündemin ana maddeleri arasında yer aldı. Atiker Konyaspor’umuzun teknik direktörünün kim olacağıyla ilgili basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı, titizlikle yürütülen çalışmaların devam ettiği ve en kısa süre içinde bu hususun neticelendirilip kamuoyuna açıklanacağı bildirildi.

Sıra Takım O G B M Av P