14.07.2017 18:41
Atiker Konyaspor’umuz Demokrasi Nöbetinde Halkımızla Buluşuyor

Konya Valiliğimizin öncülüğünde düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri’ne yönetimimiz ve taraftarlarımızla birlikte katılacağız.

 15 temmuz 2017 cumartesi günü Mevlana Meydanı’nda saat 20:00’de gerçekleştirilecek olan ve “Demokrasi Nöbetinde Halkla Buluşma” adı altında tertip edilen anma töreni öncesinde, kulüp yönetimimiz ile taraftarlarımız Zafer’deki eski kulüp binamızın önünde toplanacak.

 

Başkanımız Ahmet Şan ve yönetim kurulu üyelerimizin de katılacağı yürüyüş saat 19:30’da başlayacak. Bayraklarla birlikte Mevlana Meydanı’na doğru hareket edecek korteje taraftarlarımız da eşlik edecek.

 

Başkanımız Ahmet Şan, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinliklerine Konyaspor camiasının bütün unsurlarını davet ederek “Gün şehitlerimizi rahmetle yad etme, milli birliğimizi daha da sağlamlaştırma ve demokrasimize sahip çıkma günüdür. Bütün taraftarlarımızı  Zafer’deki kulüp binamızın önünden saat 19:30’da başlayacak olan yürüyüşümüze davet ediyorum” dedi.

Sıra Takım O G B M Av P