Yönetim Kurulumuz Fenerbahçe yönetimini yemekte ağırladı

Yönetim Kurulumuz Fenerbahçe yönetimini yemekte ağırladı
  • 14K

Spor Toto Süper Lig'de 8.haftanın kapanış maçında konuk edeceğimiz Fenerbahçe'nin Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticileri, Kulüp Başkanımız Ahmet Şan ve yönetimimiz tarafından verilen yemeğe katıldı.

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içerisinde yer alan Arena Restaurant'ta verilen ve oldukça samimi bir ortamde yenilen yemekte Kulüp Başkanımız Ahmet Şan tarafından Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a ve misafirlere, Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu ve takımımız hakkında bilgiler verildi.

Güvercinlere olan merakıylabilinen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a sürpriz yapan Kulüp Başkanımız Ahmet Şan, daha önce verdiği sözden hareketle Yıldırım'a iki güvercin hediye etti.

Güvercinler hakkında verilen bilgiyi dikkatle dinleyen ve hediyeleri ile yakından ilgilenen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a ayrıca günün anısına 'Kartal Maketi' ve adının yazılı olduğu 34 numaralı Atiker Konyaspor'umuzun formasının yanı sıra Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Lefter Küçükandoniyadis'in Konyaspor'umuzda görev yaptığı dönemde yer alan fotoğraflarını takdim etti.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticileri Konya'da ağırlamaktan dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek konuşmasına başlayan Kulüp Başkanımız Ahmet Şan, "Geçmişte yaşanan bir takım kırgınlıkların artık sona ermesi adına verilen davetimize icabet eden sayın Başkana ve yöneticilere teşekkür ediyorum. Kendilerini Hz.Mevlana'nın ve Hoşgörünün Şehri Konya'da misafir ettiğimiz için mutluyuz. Sayın Başkana geçtiğimiz yıl güvercin sözü vermiştik. Şimdi o sözümüzü de tuttuk. Ben akşamki maçta iyi oynayanın kazanmasını diliyorum ve Fenerbahçe'ye Avrupa maçlarında başarılar diliyorum. İnşallah gruplardan çıkarak ülkemizi ilerleyen turlarda da Avrupa'da temsil etmeye devam ederler" diye konuştu.

'Konya'da Konyaspor Yönetiminin davetinde bulunmaktan dolayı mutluyuz. Geçmişte yaşananları artık bir kenara bırakarak burada iyi dostluklar kurmak istiyoruz' sözleriyle konuşmasına başlayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Konyaspor'un son iki sezonda yaptıkları, elde ettikleri başarılar, tüm Türkiye gibi bizimde gurur duyduğumuz durumlar. Ayrıca burada milli takım için oluşturulan atmosfer herkesin malumu. Konya artık bir spor şehri konumunda. İnşallah bu güzellikler devam edecek ve Konya sporda ve futbolda da hak ettiği yerlerde uzun yıllar boyunca olacaktır" derken, kendisine verilen hediyelerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Konuşmaların ve hediyelerin verilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile yemek sona erdi.

Haberin fotoğraflarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://we.tl/94qh5e14bh

Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Konya Ajans Reklam Ajansı konya